google analytic
  • سوالی دارید؟
  • ۰۹۳۵-۲۲۳-۶۲۷۲
  • info@icc-aria.ir

هیچ نتیجه ای یافت نشد ! ...

کنترل ارتباطات هوشمند آریا

اهدافی بزرگ به وسعت توانایی و اراده آریایی

داستان

داستان ما

ما دو دانشجوی IT بودیم که برای دستیابی به آرزوهای خودمان و علاقه به یادگیری و برنامه نویسی، با کمک هم کنترل ارتباطات هوشمند آریا را بنا کردیم. ما اعتقاد داشتیم که آموزش امریست که باید بصورت رایگان در اختیار همگان قرار بگیرد و این موجب گسترش بیشتر دانش و اطلاعات میگردد که لازمه پیشرفت در فناوری های امروزی است. حال با گذشت 4 سال از تشکیل این تیم، ما با ارائه ابزارهای بروز در حوزه هوش مصنوعی، هوش تجاری و اینترنت اشیاء می خواهیم تا نقش خود را در نشر دانش و استفاده کاربردی از آن ایفا کنیم.

ماموریت

ماموریت ما

علوم زیادی ما رو احاطه کرده اما حقیت این هستش که هیچ یک از این علوم به صورت جداگانه چشمگیر به نظر نمی آیند و همین مورد باعث به وجود آمدن این مجموعه شد به طوری که هر کس با هر سطح توانایی در پروژه های مختلف مشارکت کرد و نتایج چشمگیری را به وجود آورد. اما هنوز در ابتدای راه هستیم و به زودی ما آریایی ها زبان زد تمام دانشجویان و علم دوستان خواهیم شد. برنامه نویسی ، الکترونیک ، هوش مصنوعی ، یادگیری و ادراک ماشینی همگی از علومی می باشند که در زمینه کاری ما حائز اهمیت هستند و هر کدام نقشی کلیدی در پروژه ها ایفا می کنند.

اهداف

اهداف ما

هدف و انگیزه ما برای پیشرفت در علم و زندگی همیشه در حال گسترش است به شکلی که هیچ روزی رو به تکرار نمی گذارنیم و هر بار به علومی جدید دست پیدا می کنیم. علم و تکنولوژی حال حاضر دائم در حال تغییر است و به هیچ عنوان منتظر کسی نمی ماند. در نتیجه تیم ما هم در تلاش است که با این سرعت هم گام شده و بتواند پیشرفت هایی را در این زمینه به ارمغان بیاورد. هیچ وقت تسلیم نمی شویم و هیچ وقت دست از تلاش بر نمی داریم تا به اهدافمان برسیم!

تیم کنترل ارتباطات هوشمند آریا

افرادی هستیم علاقه مند به تکنولوژی و آینده که با استفاده از برنامه نویسی و فناوری اطلاعات قصد داریم تا دنیا را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم

Ali-Bigdeli
علی بیگدلی
Founder
Ayhan-Samimi
آیهان صمیمی
Co-Founder