نحوه نصب نود های مختلف

  • مدرس: علی بیگدلی
  • تاریخ انتشار: Aug 26, 2020

یکی از چیزهای جالب در مورد Node-RED این است که گزینه های شما همیشه گسترش می یابد. همانطور که توسعه دهندگان Nodes جدید برای اتصال به سرویس ها و دستگاه های جدید و متفاوت اضافه می کنند، می توانید این گره ها را به نصب Node-RED خود بسیار سریع و راحت کنید. چطور ... [توجه داشته باشید. برای انجام این فرایند باید از مثال Node-RED شما برای اتصال به اینترنت متصل شود.] از دکمه منو (سه نوار سفید که مانند همبرگر ظاهر می شوند) در سمت راست بالای وب پراژه Node-RED خود، روی «Manage palette» کلیک کنید. این منوی پالت در سمت چپ طرح شما را تغییر خواهد داد. از این منوی جدید می توانید ببینید که کدام کد شما در حال نصب است و می توانید Nodes جدید را نصب کنید.

 

برای پیدا کردن گره های جدید، بر روی زبانه Install کلیک کنید (درست زیر دکمه قرمز «Done»).

 

در آنجا شما می توانید جستجو را برای آنچه که فکر می کنید گره نامیده می شود انجام دهید. برای اکثر آنها، آنها به صراحت نامیده می شوند. شما احتمالا می خواهید گره را که دنبال می کنید پیدا کنید یا خیر. هر بیتی از نرم افزار به عنوان یک سرویس یا سخت افزار Node-RED Nodes برای آنها ساخته نشده است.

اگر شما چیزی را که میخواهید پیدا کنید، روی دکمه «install» برای آن گره کلیک کنید و منتظر بمانید تا نصب شود. در این تصویر روی صفحه، من یک جستجو برای 'ping' انجام داده ام و می توانید ببینید که دو گره پینگ متفاوت از قبل نصب شده است و دیگری نصب نشده است.

اما این تنها راه نصب گره ها نیست و می توانید از طریق خط فرمان نیز اقدام به نصب گره ها نیز بکنید. در فرمان زیر با جایگذاری نام پیکیج و نود مورد نظر می توانید اقدام به نصب آن نمایید.

npm install <npm-package-name>

 

ثبت دیدگاه
نام *
ایمیل*
دیدگاه *
0دیدگاه